«Укрспирт» купив 16 тонн ферментів з ГМО

11 квітня 2012 в 08:31
Написи «без ГМО» на етикетках з горілкою навряд чи відповідають дійсності, оскільки єдиний в Україні виробник спирту використовує генно-модифіковані організми.

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» 2 квітня за результатами тендера уклало угоду з ТОВ «Торгово-маркетингове агентство «Тристан» на постачання 838 тонн ферментних препаратів на суму 50,77 млн грн, повідомляють «Наші гроші» з посиланням на інформацію у «Віснику державних закупівель».

«Укрспирт» придбав препарати з харчовими додатками сорбіт, бензоат натрію. У тому числі придбано 16 тонн препарату Альфалаза AFP. За даними «Росспоживстандарту», цей препарат виготовляється із застосуванням генно-модифікованих мікроорганізмів (ГМО).

Засновниками ТОВ «Торгово-маркетингове агентство «Тристан», яке займається видавництвом та друком, є Сергій Алюшин і Юлія Булдакова-Алюшина.

Нагадаємо, за даними Держспоживстандарту, в Україні 6% продуктів містять ГМО. Однак, за словами експертів, сьогодні всі ГМО, які є у країні, - нелегальні. Оскільки, відповідно до закону про біобезпеку 2005 року, легальними можуть бути тільки ті ГМО, які зареєстровані, а на сьогоднішній день жоден ГМО в Україні не зареєстрований.

Читайте також:

«Укрспирт» не бажає виходити з тіні

Прокуратура порушила три кримінальні справи після публікації у «Дзеркалі тижня. Україна»

Президент підписав закон про посилення контролю над ГМО

ГМО-експертизу буде проводити Мінприроди

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...