Укрсиббанк передає на млрд проблемних кредитів колекторам

23 вересня 2011 в 08:28
Укрсиббанк виставив на продаж портфель забезпечених іпотекою позик обсягом близько $1 млрд. Про це неофіційно заявили деякі учасники угоди.
dengi_jkx_CIMG9832_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами учасників ринку, покупцем обрано Дельта Банк і компанію "Вердикт". Експерти оцінюють угоду у 20% від суми проблемних боргів, називаючи її бенчмарком для інших банків.

Укрсиббанк провів тендер на продаж найбільшого на ринку портфеля валютних іпотечних кредитів, повідомили виданню
«Коммерсантъ-Украина» кілька учасників ринку.

Джерело у Дельта Банку запевнило, що саме їх установа отримає цей портфель, уточнивши, що його об'єм складає близько млрд. Голова наглядової ради Дельта Банку Микола Лагун і генеральний директор колектора "Вердикт" Олександр Кабак відмовилися коментувати угоду.

Колектори розповіли виданню, що ця угода повинна була завершитися ще у травні.

"У тендері брали участь практично всі великі українські колекторські компанії, фонди і ціла низка іноземних гравців. Банк регулярно збільшував обсяг запропонованих кредитів і хотів, щоб їх купив один учасник", - сказав керівник однієї з колекторських компаній.

За даними НБУ, на 1 липня УкрСиббанк займав 5-те місце за активами (46,3 млрд грн). Кредитний портфель становив 34,79 млрд грн, з яких 22,92 млрд грн - позики фізичних осіб (у тому числі в іноземній валюті - на 20,4 млрд грн). Під проблемний портфель сформовано резерви у розмірі 9,94 млрд грн (28,6% всіх кредитів). Власниками банку є французька група BNP Paribas (84,99% акцій) і ЄБРР (15%).

 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...