Топ Новини

"Укроборонпром" хочуть зробити підрозділом Мінпромполітики

28 березня 2013 в 12:40

Харківському губернатору не подобається, що "Укроборонпром" забирає у підприємств області зароблені гроші, а тому пропонує "зробити мамою і татом" промислових підприємств саме Мінпромполітики.

Губернатор Харківської області Михайло Добкін вважає за доцільне підпорядкувати всі промислові підприємства регіону, у тому числі і ті, що входять до складу концерну "Укроборонпром", одному відомству - поновленому Міністерству промислової політики.

Про це він заявив під час засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради в середу, 27 березня.

Зокрема, Добкін відзначив, що, незважаючи на те, що Міністерство промислової політики вже давно створено, досі залишається незрозумілим, чи будуть підконтрольні йому підприємства, які зараз входять у концерн "Укроборонпром". Він нагадав, що досить багато провідних підприємств Харківської області входять у концерн, і для регіону це важлива проблема.

Губернатор також зазначив, що незрозумілим залишається питання фінансування роботи концерну за рахунок перерахування йому 20% прибутку підприємств.

За словами Добкіна, було б доцільно всі промислові підприємства підпорядкувати одному міністерству, що і буде лобіювати для них замовлення і держфінансування, а не забирати те, що вони заробили.

"Указом Президента створено Міністерство промисловості. При цьому я досі не розумію, якою буде доля "Укроборонпрома". Адже він зачіпає інтереси наших провідних промислових підприємств. Якщо у нас є міністерство, так давайте все туди зведемо. Воно буде мамою і татом нашим промисловим підприємствам, щоб вибивати замовлення і гроші у держави, а не забирати у них те, що вони вже напрацювали", - цитує губернатора "Городской Доzор".

Згідно з озвученими Добкіним даними, борги із зарплати в області складають близько 85 млн грн, з яких 60 млн - заборгували на підприємствах державної форми власності.

"Нехай, наприклад, окремим блоком, окремим департаментом у Мінпромполітики буде підрозділ, який займатиметься оборонними підприємствами", - відзначив він.

За словами Добкіна, він вже підготував відповідний лист на ім'я прем'єр-міністра Миколи Азарова, у найближчі дні його буде підписано і надіслано.

Нагадаємо, 24 грудня президент України Віктор Янукович своїм указом створив Міністерство промислової політики України. Відомство створено шляхом реорганізації Держагентства з управління державними корпоративними правами і майном. Воно у свою чергу в грудні 2010 року було створено на базі ліквідованого Мінпромполітики, і проіснувало два роки.

Читайте також:

Янукович схвалив списання боргів "Укроборонпрома" мінімум на 820 млн грн

Новий "збройовий скандал": американський посередник загрожує "Укроборонпрому" судом

Кабмін доповнив склад "Укроборонпрома" шістьма підприємствами

Експерти побачили плюси від відродження Мінпромполітики

Городской дозор
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...