«Укргазвидобування» і Shell підписали договір про видобуток газу

1 вересня 2011 в 08:39
Дочірня компанія «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» і Shell Exploration and Production Ukraine підписали договір про спільну діяльність. Документ підписали у четвер, 1 вересня, директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов, голова корпорації Shell в Україні Патрік ван Даллі і віце-президент Геолого-розвідувального підрозділу корпорації Христіан Букович.

Передбачається, що договір забезпечить поглиблення партнерства двох компаній і дасть можливість застосувати в Україні новітні технології пошуку вуглеводнів у Дніпровсько-Донецькому басейні. Сторони відзначили, що це дозволить видобувати раніше незадіяні ресурси газу, у тому числі нетрадиційні, що сприятиме збільшенню загального обсягу видобутку газу в Україні.

На початковому етапі геологорозвідки очікуються інвестиції Shell у розмірі 200 млн дол.

Як повідомляє прес-служба українського Міненерговуглепрому, в оновленому договорі про спільну діяльність між ДК «Укргазвидобування» і Shell оптимізовано систему управління проектом.

Орієнтовно, загальна кількість пошуково-розвідувальних свердловин складе 15-20, а повномасштабна розробка буде вимагати буріння від 500 до 1000 свердловин глибиною від 3 до 6 тис. м.

Роботи будуть проводитися на шести ліцензійних ділянках: Шебелинській, Західно-Шебелинській, Павловсько-Світловській, Мелеховській, Герсеванівській і Ново-Мечебіловській.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...