Топ Новини

«Український ядерний форум» став першим членом Європейського Форатому не з країн ЄС

22 червня 2011 в 09:58
Генеральна асамблея Європейського ядерного форуму (Форатом) 15 червня 2011 року проголосувала за приєднання асоціації «Український ядерний форум» в якості асоційованого члена до цієї організації.

Як повідомили ZN.UA у прес-службі асоціації, «Український ядерний форум» став першою з подібних організацій з країн, які не є членами Європейського Союзу, яку прийнято в Європейський Форатом.

В асоціації відзначають, що асоційоване членство у Форатому, є кроком на шляху інтеграції України в ЄС, а також «дозволить координувати позиції з ключових питань розвитку ядерної енергетики, налагодити тісніші відносини з європейськими структурами, що мають відношення до формування європейської енергетичної політики та розвитку ядерної енергетики, налагоджувати співпрацю й обмінюватися досвідом в ядерній сфері з провідними світовими компаніями».

Асоціація «Український ядерний форум» створена в грудні 2008 року підприємствами та організаціями ядерно-промислового комплексу України.

До Асоціації входять: НАЕК "Енергоатом", ДП "Східний ГЗК", ЗАТ "Науково-виробниче підприємство "Радій", ВАТ "Південтеплоенергомонтаж", ВАТ "Теплоенергомонтаж", науково-виробниче підприємство "Хартрон-Енерго Лтд."; Харківський науково- дослідний проектно-конструкторський інститут "Енергопроект", "Сєвєродонецьке науково-виробниче об'єднання «Імпульс»; Консалтингова компанія ENCONET Consulting Ges.m.b.H

Європейський ядерний форум - це об'єднання 16 національних ядерних форумів європейських країн (Бельгії, Болгарії, Угорщини, Великобританії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Словаччини, Словенії, Румунії, Чеської Республіки, Фінляндії, Франції, Федеративної Республіки Німеччини, Швеції, Швейцарії), що представляють інтереси більше 860 великих європейських і транснаціональних компаній. Сфера діяльності цих компаній - надання продукції і послуг у ядерній галузі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...