Українським бізнесменам відкрили ринок ДержЗамовлення Російської Федерації

9 червня 2011 в 09:19
У Києві проведуть семінар про нові можливості для українського бізнесу в російському держзамовленні за допомогою електронних торгів.

Тендерний Портал UA-Tenders.com спільно з національним російським оператором електронних торгів «Єдиний електронний торговельний майданчик» - RosElTorg.ru вперше в Україні проведуть семінар для підприємців України з «Теорії і практики участі українських організацій у держзамовленні Російської Федерації, що розміщуються шляхом проведення електронних торгів», 
де розкажуть про нові можливості, що з'явилися в українських підприємців щодо участі у ДержЗамовленні РФ.

Захід відбудеться у Києві 14 липня 2011 року.

У рамках нового порядку розміщення держзамовлення у Росії, для успішної участі у торгах українському бізнесменові достатньо отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на електронному майданчику і запропонувати найменшу ціну на аукціоні.

«У даний час більше 60% номенклатури (більше 0 млрд. щорічно), яка
закуповується російським державними замовниками, розміщується шляхом проведення відкритих електронних аукціонів. При цьому, у зв'язку з відкриттям не резидентам повного доступу до російських електронних торгів, українські компанії можуть брати участь у таких аукціонах нарівні з російськими постачальниками», - повідомляє керівник системи UA-Tenders.com Володимир Сухоручкін.

Всі подробиці та особливості даних процесів буде розглянуто безпосередньо на семінарі, програма якого доступна за адресою
http://ua-tenders.com/rubrics/learning/электронные_аукционы_россии/

У рамках семінару так само буде висвітлено теми про особливості і специфіку процедури участі у відкритих електронних аукціонах в електронній формі, правове регулювання у сфері електронних аукціонів, перелік номенклатури, акредитацію на торгових майданчиках, порядок і технології подання цінових пропозицій під час аукціону, особливості укладання державного контракту в електронній формі, межі допустимих дій державних замовників, порядок роботи на загальноукраїнському офіційному сайті zakupki.gov.ru тощо.

Семінар відбудеться 14 липня 2011 року в Києві за адресою: вул.Спаська, б.5 (Конференц-центр). Вартість участі у семінарі становить 950 гривень.

За додатковою інформацією щодо участі у семінарі можна звертатися до Ірини Щуцької

+38 (044) 581-28-21, 425-28-47 


seminar@ua-tenders.com

http://www.ua-tenders.com

Довідка:

Ua-Tenders.com - найбільший агрегатор тендерів і закупівель в Україні, у системі доступно більше 5000 оголошень про закупівлю.

ВАТ «Єдиний електронний торговельний майданчик» - національний оператор електронних торгів Росії, обраний урядом РФ для здійснення електронних торгів для державних замовників у рамках нового порядку розміщення держзамовлення. Наразі у торговій системі ВАТ «ЄЕТП» пройшло понад 82 тис. електронних аукціонів на право укладення державного контракту на загальну суму більше млрд.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...