Топ Новини

Українські банкіри не вірять у значну девальвацію євро

12 грудня 2011 в 11:35
Курс євро навряд принципово відрізнятиметься від того, який наразі сформувався на ринку. Про це заявив голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук на засіданні Фінансового прес-клубу «Європейська фінансова лихоманка: як сприяти розвитку української економіки в умовах скорочення зовнішніх інвестицій?», організованого за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP і «Дзеркала тижня. Україна».
50_evro_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Наші аналітики вважають, що макроекономічних підстав для значної девальвації євро немає. Коливання можливе в рамках однозначних показників (у відсотках), існуючий прогноз – 3%», - зауважив банкір.

Водночас В.Лавренчук констатував, що чимало залежатиме від політичних чинників, а дати якісний прогноз розвитку подій в єврозоні доволі проблематично.

За словами ж директора Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олени Щербакової, ринок сьогодні дуже лихоманить, у т.ч. через голослівні заяви в Європі. «Європейцям не завадить прикрити рот», - зауважила представник НБУ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...