Топ Новини

Україні не вдалося домовитися з Росією про зниження ціни на газ: варто затягнути паски і дочекатися 2018 року

11 липня 2012 в 06:36
Формально переговори тривають, але надія на їхній успіх в осяжному майбутньому невелика. Сторони залишаються на колишніх позиціях - Москві вигідне збереження діючих умов контракту, а Київ не готовий запропонувати компенсатори, які забезпечували б співвідносне збільшення доходів російської сторони.
gaz_2.jpg
gazprom.ru

Домовитися про зміну газових контрактів з Росією перед п'ятим засіданням російсько-української міждержавної комісії Україні так і не вдалося. Можливо, газові контракти не будуть змінені до 2018 року, повідомляє видання "Коммерсант-Украина" з посиланням на власне джерело, знайоме з ходом переговорів.

Так, за даними видання, сторони залишаються на колишніх позиціях - Москві вигідне збереження діючих умов контракту, а Київ не готовий запропонувати компенсатори, які забезпечували б співвідносне збільшення доходів російської сторони.

Формально переговори тривають, але надія на їхній успіх в осяжному майбутньому невелика. "У нас все частіше звучить думка, що варто затягнути паски і дочекатися 2018 року, після чого підписати новий, реалістичний контракт", - пояснив високопоставлений співрозмовник видання, інформований про подробиці переговорів.

- Путін 12 липня обговорить з Януковичем газові питання і перебування ЧФ РФ у Криму

"За всіма прогнозами, нафти по 0 (докризові ціни 2008 року) не передбачається, а значить, не буде і захмарних цін на газ, так що екстреної необхідності змінювати договір за будь-яку ціну в України немає. Хоча ми як і раніше наполягаємо, що нинішня вартість - неринкова", - додав інший співрозмовник.

Нагадаємо, 12 липня в Ялті під головуванням президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна відбудеться п'яте засідання російсько-української міждержавної комісії. На планувалося обговорення взаємодії двох країн у газовій сфері.

Читайте також:

Путін налаштований на поліпшення відносин з Україною

Янукович не звинувачує Путіна у високих цінах на газ для України


Путін сконцентрується на зміцненні впливу на пострадянському просторі


Янукович розраховує на зустріч з Путіним 12 липня

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...