Україні не варто очікувати нових інвестицій у банківський сектор найближчим часом

18 березня 2013 в 15:38

Одним із визначальних сигналів для інвесторів стане підписання угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

Західні інвестиції поки не поспішатимуть у банківську систему України, прогнозує радник і керівник економічного відділу посольства Німеччини Міхаель Фронденберг.

Таку думку він озвучив під час круглого столу "Інвестиційний і бізнес-клімат в Україні очима влади та інвесторів: чи сталися істотні зміни на краще?", проведеного за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) і тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

"Commerzbank пішов з України, і це певним чином демонструє, як працює місцевий банківський сектор", - зазначив німецький дипломат.

За словами Фронденберга одним з визначальних сигналів для інвесторів стане підписання угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

"І якщо це відбудеться, думаю, що буде розгортання промисловості, приплив інвесторів та інвестицій", - спрогнозував представник посольства ФРН.

Серйозною проблемою України Фронденберг також назвав корупцію.

У той же час, голова наглядової ради Platinum Bank Юрій Блащук, коментуючи повідомлення про виставлення на продаж частки найбільшого акціонера банку інвестиційного фонду Horizon Capital Fund, заявив, що український ринок залишається привабливим для розвитку банківського бізнесу мінімум в середньостроковій перспективі.

"Це природна логіка розвитку фондів. Вони створюються, живуть 3-5 років. Тому тут інша історія, можливо, навіть навпаки, адже стратегія банку абсолютно логічна і він має перспективу для розвитку в цій країні, як вважають акціонери на найближчі 10 років - це точно. Тому наш клієнт і наш бізнес тут, в Україні, розвиватися. Ми вже проходили через зміну акціонерів і це не відбилося на нашій стратегії розвитку і найголовніше на наших клієнтах", - резюмував Блащук.

Читайте також:

Грецькі банки закриють свої "дочки" в Україні

Австрійці продають в Україні великий банк

Новінський, Лагун, Янукович-молодший і росіяни розділять український банківський ринок

Італійці, французи і австрійці мають намір збільшити інвестиції у фінансовий сектор України

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...