Україна відмовилася від найму американської компанії для покращення іміджу проекту LNG-термінал

2 січня 2013 в 13:10
Американську компанію для консультування та допомоги для покращення іміджу і надання потенційним інвесторам інформації про умови реалізації проекту будівництва LNG-терміналу в Україні вирішили не наймати. Причиною відмови від послуг APCO Worldwide стала відсутність подальшої потреби у таких.
kaskiv lng.jpg
kmu.gov.ua

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) відмовилося від найму компанії APCO Worldwide Inc. (США) для консультування та допомоги щодо покращення іміджу і надання потенційним інвесторам інформації про умови реалізації проекту будівництва LNG-терміналу в Україні.

Як йдеться у повідомленні, оприлюдненому на веб-порталі "Державні закупівлі", причиною відмови від послуг APCO Worldwide стала відсутність подальшої потреби у таких.

Як повідомлялося, Держінвестпроект оголосив про плани з залучення APCO Worldwide за 0 тис. (без ПДВ) після виникнення скандалу навколо підписання угоди про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу.

Держінвестпроект 26 листопада 2012 року підписав угоду про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області. З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвеі, який раніше також фігурував у якості представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що жодних документів не підписували, а Джорді Сарда Бонвеі не є їхнім представником. Іспанські компанії також додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Як пояснив куратор Національного проекту "LNG-термінал" Віталій Дем'янюк, Джорді Сарда Бонвеі є професійним комерційним представником, працює в інтересах багатьох іспанських компаній.

Об'єднана опозиція "Батьківщина" вимагає притягнути до відповідальності президента України Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова й голову Держінвестпроекта Владислава Каськіва за угоду по співпраці в рамках будівництва LNG-терміналу з "невідомим іспанським інвестором".

Читайте також:

Новий глава Міненерговугілля пообіцяв довести будівництво LNG-терміналу до «логічного завершення»


Тігіпко стверджує, що Каськів подав у відставку через LNG-термінал

Кабмін скасував держгарантії для LNG-терміналу на 2,3 млрд грн

Каськів покращить імідж за 330 тис. доларів бюджетних грошей

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...