Топ Новини

Україна спростувала звинувачення Росії в незаконному відборі транзитного газу

22 лютого 2012 в 17:00
З початку 2012 року «Нафтогаз» не відібрав жодного кубометра природного газу з транзитних обсягів, які транспортувалися ВАТ «Газпром» до країн Європи.
gaz-gas_gazpromru.jpg
gazprom.ru

Компанія «Нафтогаз Україна» не відібрала жодного кубометру російського газу, призначеного для країн Європи.

Про це йдеться в заяві прес-служби НАК у відповідь на заяву глави «Газпрому» Олексія Міллера, текст якої має у своєму розпорядженні  ZN.UA.

«З початку 2012 року не відібрала жодного кубометра природного газу з транзитних обсягів, які транспортувалися ВАТ "Газпром" до країн Європи», - сказано в повідомленні.

НАК відзначає, що згідно з умовами чинного контракту на постачання природного газу між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром", добові обсяги споживання газу Україною не зафіксовані, зате визначається щоквартальні обсяги постачань енергоресурсу.

У прес-службі компанії повідомили, що в лютому «Нафтогаз» повідомив «Газпром» про можливість здійснення додаткових поставок ресурсу європейським споживачам за рахунок газу з українських газосховищ.

«Якби російська сторона звернулася до нас, ми могли б допомогти європейським споживачам у ситуації з критичним зниженням постачань газу, як ми допомогли Туреччині», - запевнив заступник голови правління НАК Вадим Чупрун.

Нагадаємо, глава «Газпрому» Олексій Міллер 22 лютого заявив, що на початку року Україна здійснювала несанкціонований відбір російського газу, що був призначений для європейських споживачів.

Читайте також:

Росія звинуватила Україну в несанкціонованому відборі газу, що призначений для Європи

«Газпром» через морози обмежує поставки газу в європейські країни

«Газпром» виставляє Україні рахунок за неімпортований у січні газ

Україна на прохання «Газпрому» збільшила прокачування російського газу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...