Топ Новини

Україна ще на півроку продовжила кредит ВТБ на млрд, - Мінфін

1 грудня 2011 в 11:46
Міністерство фінансів України 30 листопада продовжило угоду з VTB Capital plc від 3 червня 2010 року про надання кредиту Україні у розмірі $2 млрд на наступні шість місяців.
dollar_USAmoney.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Незважаючи на погіршення глобальної макроекономічної кон'юнктури і ситуації на фінансових ринках світу, які призвели до значного подорожчання позикових ресурсів для України і обмежили її доступ до ринків капіталу, а також завдяки зусиллям учасників перемовин із російськими партнерами, кредит було продовжено на попередніх фінансових умовах", - зазначається у повідомленні Мінфіну в четвер.

У той же час умови кредиту у документі не наводяться.

Нагадаємо, минулого тижня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що залучений Україною у червні 2010 року у російського банку ВТБ кредит на млрд буде переоформлено з короткострокового у довгостроковий.

Р
аніше у Міністерстві фінансів України заявляли, що уряд веде перемовини з ВТБ щодо кредиту, проте деталі перемовного процесу не розкривали. При цьому відзначали, що «вирішальним фактором при прийнятті рішення буде ситуація, яка складеться як на внутрішніх, так і на зовнішніх фінансових ринках».

За інформацією ЗМІ, у Мінфіні планували реструктуризувати кредит, повернувши у грудні тільки половину позики ( млрд), решту - млрд — пролонгувати ще на півроку. Нагадаємо, кредит залучався у червні 2010 року терміном на півроку з можливістю пролонгації ще на три піврічні періоди.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...