Топ Новини

Україна розмістила 10-річні єврооблігації на 1,25 млрд доларів

20 листопада 2012 в 09:13
Україна розмістила 10-річні єврооблігації з прибутковістю на рівні 7,8% річних. Організаторами розміщення яких стали банки JP Morgan, Morgan Stanley, Sberbank CIB і VTB Capital.
Gruzija_vypustila_evroobligacii.jpg
profi-forex.org

Україна розмістила 10-річні єврооблігації на загальну суму 1,25 млрд доларів з прибутковістю на рівні 7,8% річних.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело на фінансовому ринку.

Ці боргові папери, організаторами розміщення яких стали банки JP Morgan, Morgan Stanley, Sberbank CIB і VTB Capital, мають піврічний купон.

Нагадаємо, у вересні 2012 року уряд провів дорозміщення єврооблігацій на 600 млн доларів, збільшивши суму липневого випуску євробондів з погашенням у липні 2017 року з 2 млрд доларів.

Під час дорозміщення 19 вересня заявки на купівлю євробондів України подали 80 інвесторів на загальну суму 1,4 млрд доларів. Прибутковість дорозміщення паперів склала тоді 7,46%.

Після цього глава Національного банку України Сергій Арбузов сказав, що сприятлива ситуація на зовнішніх ринках капіталу відкриває Міністерству фінансів України можливість для нових запозичень в обсязі 1-1,5 млрд доларів.

Як відомо, єврооблігації - облігації, випущені у валюті, розміщувані за допомогою міжнародного синдикату андеррайтерів серед зарубіжних інвесторів.

В основному позичальниками, що випускають євробонди, виступають уряди, корпорації, міжнародні організації, зацікавлені в отриманні коштів на тривалий термін (від 7 до 40 років).

Читайте також:

Мінфін виплатив частину зовнішнього боргу, взятого урядом Азарова в 2010 році

Кабмін оформив випуск єврооблігацій на  млрд в рамках повернення кредиту ВТБ Банку

Україна успішно повернула 0 млн боргу

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...