Топ Новини

Україна робить ставку на концесію держшахт як альтернативу приватизації

13 травня 2011 в 10:13
Кабінет міністрів вважає, що зараз концесія державних вугледобувних підприємств є більш актуальним і дієвим інструментом залучення приватного капіталу у вугільну галузь, говорить член комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Віктор Турманов.

За його словами, у результаті концесії держшахти отримають довгострокові інвестиції, що дозволить підготувати нові лави, переоснастити підприємства, і в підсумку істотно наростити обсяги видобутку вугілля. Як повідомлялося, раніше президент Віктор Янукович поставив завдання збільшити видобуток вугілля з нинішніх 75 млн тонн до 100 млн тонн.

Нагадаємо, у лютому вуглевидобувні підприємства «Ровенькиантрацит» і «Свердловантрацит» звернулися до Міністерства енергетики та вугільної промисловості з проханням розглянути можливість залучення довгострокових інвестицій у формі концесії. У квітні Кабінет міністрів дозволив їх концесію. Зараз Фонд держмайна проводить конкурс на оцінку майна «Ровенькиантрацит» і «Свердловантрацит» для визначення його ринкової вартості.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...