Україна повторно виставить на конкурс ділянку шельфу, на якій не знайшлося охочих видобувати газ

3 серпня 2012 в 12:00
Мінекології врахує всі необхідні зауваження, на яких акцентували компанії, потенційно розглядали свою участь в конкурсі. "Треба буде все це трошки доопрацювати і провести конкурс так само прозоро, як і перший", - сказав міністр.
shelf.jpg
gazprom.ru

Україна має намір знову виставити на конкурс Фороську нафтогазоносну ділянку на шельфі Чорного моря, на який не надійшло жодної заявки при першому його проведенні.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький на прес-конференції в Києві у п'ятницю, 3 серпня.

"Ми не говоримо про те, що конкурс (щодо Фороської ділянки - ред.) не відбувся в принципі. Ми зробимо ті коректування, які ми чули від фахівців і консультантів компаній, які потенційно можуть брати участь у конкурсі, і врахуємо ці зауваження", - сказав міністр, уточнивши, що "треба буде все це трошки допрацювати" і провести конкурс "так само прозоро, як і перший".

- Україна змогла зацікавити інвесторів видобутком газу лише на одній ділянці шельфу Чорного моря

У свою чергу секретар Міжвідомчої комісії з УРП (угоди про розділ продукції) Володимир Ігнащенко пояснив, що більший інтерес до Скіфської ділянки пов'язаний з успішно проведеними кілька місяців тому буровими роботами на схожому за геологічними особливостями блоці на шельфі Чорного моря.

"Тому погляди лідерів світового бізнесу більше повернулись у бік Скіфської площі. Пробурять успішну свердловину в турецькому секторі - відразу підвищиться привабливість Фороської і Прикерченської ділянок", - зазначив він, нагадавши, що вартість буріння однієї глибоководної свердловини на глибині понад 2 км становить 0-150 млн.

Раніше в інтерв'ю ZN.UA міністр екології Едуард Ставицький повідомив, що 6 млрд грн коштів, отриманих за допуск іноземних компаній до шельфу, витратять на виплату соцініціатив президента Януковича. Тих самих, які покликані підняти рейтинг ПР.

Читайте також:

6 млрд грн за допуск іноземних компаній до шельфу витратять на соцініціативи Януковича

Промисловий видобуток газу на Юзівській і Олеській площах розпочнеться у 2017 році

Україна стане незалежною від російського газу до 2020 року, — Мінекології

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...