Україна повністю відмовиться від закупівель російської металопродукції

27 серпня 2012 в 11:46
Частка Російської Федерації в імпорті металопродукції в Україну становить 63%. Микола Азаров вважає, що Україна зможе відмовитися від російської продукції, наростивши власні виробничі потужності.
70.jpg
vipstal.ru

Україна найближчим часом повністю відмовиться від закупівлі металопродукції у Росії. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив на брифінгу після відкриття заводу металоконструкцій «Стальтех» у місті Бровари.

Він зазначив, що виробничі потужності України дозволяють перейти виключно на українську продукцію.

«Ми повністю відмовимося найближчим часом, та й вже практично відмовилися від закупівлі металоконструкцій в Росії, наприклад. Все, що ми закуповували на російських заводах, ми зараз вже повністю можемо виготовляти не тільки на цьому підприємстві, а й на багатьох інших аналогічних підприємствах. Ми бачимо, що будівництво таких складних споруд як мости, наприклад, - ми вже практично обходимося без замовлень металоконструкцій за кордоном», - сказав Азаров.

Зазначимо, що Україна за перше півріччя 2012 року скоротила щодо 1-го півріччя 2011 року імпорт металопродукції на 1,7% - до 1,211 млн тонн.

Основний обсяг металопродукції (72,8%) імпортований з країн СНД (у тому числі, з Російської Федерації - 63%). Близько 15% загального обсягу імпорту припадає на країни ЄС, 8% - на Південно-Східну Азію (в тому числі, частка Китаю становила 5,5%), 2% - на Близький і Середній Схід.

Читайте також:

Порошенко виторгував у Росії квоти для українських труб

Путін підрахував втрати російських металургів через обмеження в Україні

Рентабельність українських металургів у 2012 році складе 5%, російських — 20%

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...