Топ Новини

Україна посіла 31 місце в рейтингу організації бізнесу серед країн, що розвиваються

17 серпня 2011 в 16:53
Україна посіла 31-те з 44-х місць серед країн, що розвиваються, які міжнародні корпорації розглядають як місце для організації свого бізнесу, говориться в огляді компанії Cartus.
_123_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Такі дані грунтуються на опитанні представників 116 міжнародних корпорацій, які відправляють в інші країни від десятків до тисяч співробітників на рік. 


Згідно з опитуванням, перше місце посів Китай, друге - Індія, третє - Бразилії і четверте - Росія. При цьому в першу десятку увійшли Філіппіни, Південна Африка і В'єтнам, які до цього ніколи не були серед перших 25 країн. 

У повідомленні також зазначається, що для 51% респондентів розвиток бізнесу на ринках, що розвиваються більш важливий, ніж на традиційних ринках, 34% вважають ці ринку однаково важливими для розвитку, тоді як 9% вважають розвиток на традиційних ринках пріоритетним. 

При цьому, відповідаючи на питання про пріоритетність ринків в наступні два роки, 68% респондентів відзначили ринки, що розвиваються як дуже важливі. 

Компанія Cartus надає послуги з організації переміщення бізнесу в більш ніж 160 країнах світу, серед яких переміщення співробітників, включаючи продаж/купівлю  їхнього житла, навчання мовам та ін. Компанія з 2,8 тис. співробітників, у тому числі 700 осіб, що працюють поза США, забезпечує більше 140 тис. трансферів на рік серед 160 країн світу.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...