Топ Новини

Україна почала розслідування щодо експорту карамелі і шоколаду до Казахстану

7 травня 2012 в 13:30
Мінекономрозвитку, яке очолює Петро Порошенко, взялося з'ясувати, чому українським кондитерам вставляють "палки у колеса" в Казахстані.
fabrika_Roshen_konfeti-42.jpg
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Мінекономрозвитку України почало розслідування введених Казахстаном обмежувальних заходів на ввезення української карамелі і шоколаду.

Зокрема міністерство, яке очолює Петро Порошенко, має намір встановити факти дискримінаційних дій з боку Республіки Казахстан щодо українських підприємств кондитерської продукції, що постачають у цю країну карамельні й шоколадні вироби.

Казахстан ввів мита на імпорт цукерок

Згідно з наявним у розпорядженні УНІАН документом, Мінекономрозвитку України просить Державну митну службу до середини травня надати статистику щодо обсягів експорту до Казахстану української карамельної та шоколадної продукції за період 2005-2012 роки.

Розслідування розпочато за заявою асоціації «Укркондпром» від 9 квітня поточного року.

Як повідомлялося, у вересні 2011 року Казахстан ввів мита терміном на 3 роки на імпорт кондитерських виробів для захисту внутрішнього ринку.

Мито в розмірі 30% від митної вартості, але не менше 0,27 євро за 1 кг введено щодо імпорту льодяникової карамелі, з начинкою або без начинки, тоффі, карамелі інших і аналогічних солодощів, які не містять какао.
Щодо ввезення шоколадних цукерок передбачається мито в розмірі 49% від митної вартості, але не менше 0,8 євро за кг. За ввезення інших кондитерських виробів з цукру і його замінників, що містять какао, передбачене мито в розмірі 39% від митної вартості, але не менше 0,42 євро за кг.

Раніше Російська Федерація (з 4 липня 2011 року) ввела спеціальне мито на карамель, що ввозиться на митну територію країни, також терміном на 3 роки. Розмір мита становить 4,1 за тонну.

Читайте також:

Після карамелі Росія збирається обмежити імпорт і українських сирів?

Росія закриває свій ринок від української карамелі


Україна оскаржить введення Росією мита на карамель

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...