Україна переоформить кредит ВТБ на млрд, - Азаров

25 листопада 2011 в 14:29
Залучений Україною у червні 2010 року в російського банку ВТБ кредит на $2 млрд буде переоформлено з короткострокового у довгостроковий, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.
dollari_strelka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Що стосується кредиту, ми домовилися про те, що ми почнемо процес його переоформлення у довготривалий кредит під наші облігації, під наші цінні папери", - сказав він в інтерв'ю тижневику Kyiv Post, коментуючи підсумки зустрічі з головою ВТБ Андрієм Костіним, що відбулася два тижні тому.

При цьому М.Азаров спростував чутки, що Україна просить значно (до млрд) збільшити розмір кредиту: "Таке питання навіть не піднімалося".

Прем'єр додав, що в уряду України сьогодні відсутня гостра необхідність залучати зовнішнє фінансування. При цьому М.Азаров вважає, що ринок зовнішніх запозичень для України відкритий і без фінансової співпраці з МВФ.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві фінансів України заявляли, що уряд веде перемовини з ВТБ щодо кредиту, проте деталі перемовного процесу не розкривали. При цьому відзначали, що "вирішальним фактором при прийнятті рішення буде ситуація, яка складеться як на внутрішніх, так і на зовнішніх фінансових ринках".

За інформацією ЗМІ, у Мінфіні планували реструктуризувати кредит, повернувши у грудні тільки половину позики ( млрд), решту - млрд - пролонгувати ще на півроку. Нагадаємо, кредит залучався у червні 2010 року терміном на півроку з можливістю пролонгації ще на три піврічні періоди.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...