Топ Новини

Україна оголосила конкурси з видобутку газу на двох ділянках шельфу Чорного моря

5 червня 2012 в 10:30
В інтерв'ю ZN.UA міністр екології Едуард Ставицький повідомив, що 6 млрд грн коштів, отриманих за допуск іноземних компаній до шельфу, витратять на виплату соцініціатив президента Януковича. Тих самих, які покликані підняти рейтинг ПР.
shelf.jpg
gazprom.ru

Україна оголосила конкурси на укладення угод про розподіл продукції (УРП) щодо Скіфської і Фороської ділянок Чорноморського шельфу. Відповідне оголошення опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" від 2 червня.

Заяви на участь у конкурсах приймаються протягом двох місяців, до 2 серпня 2012 року. На підведення підсумків відводиться до одного місяця.

Згідно з повідомленням, плата за участь у конкурсі становить 1 млн грн. Вартість пакету конкурсної документації - 10 млн грн.

6 млрд грн за допуск іноземних компаній до шельфу витратять на соцініціативи Януковича

Як повідомлялося, мінімальний розмір спеціального платежу (премії) до державного бюджету, який вноситься інвестором у 10-денний термін після підписання угоди про розподіл продукції — вуглеводнів (УРП), які видобуватимуться у межах Скіфської і Фороської газоносних площ Чорноморського шельфу, встановлений у розмірі 2,4 млрд грн по кожній площі.

Згідно з постановами Кабінету міністрів № 454 і № 455 від 23 травня, мінімальний обсяг інвестицій на першому етапі геологорозвідувальних робіт повинен скласти не менше 1,6 млрд грн.

Обсяг інвестицій на другому етапі, у тому числі дослідно-промислової експлуатації, як і сумарний обсяг інвестицій, необхідних, зокрема, для промислової розробки, визначається за умовами конкурсу, зазначається у документах.

Відповідно до затверджених умов, максимальна частина компенсаційної продукції, за рахунок якої інвестору будуть компенсовані його витрати, встановлена на рівні 70%, а частка держави в прибутковій продукції повинна складати не менше 20%.

Передбачається, що УРП буде укладено на 50 років.

Нагадаємо, в інтерв'ю ZN.UA міністр екології Едуард Ставицький повідомив, що 6 млрд грн коштів, отриманих за допуск іноземних компаній до шельфу, витратять на виплату соцініціатив президента Януковича. Тих самих, які покликані підняти рейтинг ПР.

Читайте також:

6 млрд грн за допуск іноземних компаній до шельфу витратять на соцініціативи Януковича

Промисловий видобуток газу на Юзівській і Олеській площах розпочнеться у 2017 році

Мінекології: Україна стане незалежною від російського газу до 2020 року

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...