Топ Новини

Україна має намір домогтися від Росії взаємного скасування утилізаційного збору на автомобілі

16 вересня 2012 в 08:12
Україна знаходиться в переговорному процесі з Росією щодо взаємного скасування утилізаційного збору. Українська сторона вважає такий крок найкращим рішенням для обох країн.
383660281.jpg
tsn.ua

Взаємне скасування утилізаційного збору на імпорт автомобілів Україною і Росією було б найкращим варіантом для обох сторін, вважає перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський.

"Щоб між нашими країнами утилізаційного збору взагалі не існувало - це для наших країн найкращий варіант, і ми будемо намагатися його представляти нашим партнерам", - сказав він журналістам у кулуарах 9-ї Ялтинської щорічної зустрічі.

"Ми в переговорному процесі", - додав Хорошковський у відповідь на питання про реакцію російської сторони на таку ініціативу Києва.

- Україна ввела утилізаційний збір на російські автомобілі

Як повідомлялося, з 1 серпня 2012 року в РФ набув чинності закон про 30%-ий утилізаційний збір на окремі види транспортних засобів, відповідно до якого за кожний транспортний засіб, що ввозиться в РФ або вироблений у РФ, сплачується утилізаційний збір з метою забезпечення екологічної безпеки. Платниками збору визнаються особи, які здійснюють ввезення автомобілів у РФ, а також особи, які виробляють автомобілі на самій території Росії.

У відповідь Кабінет міністрів України 12 вересня оприлюднив постанову про введення утилізаційного збору на російські автомобілі і автобуси, граничні ставки якого практично адекватні введеним з 1 вересня в Росії.

- Порошенко просив Януковича допомогти з введенням утилізаційного збору, президент відповів розповіддю про «поганого танцюриста»

Згідно з ним, юридичні та фізичні особи, які імпортують для вільного обігу транспортні засоби та кузови для них походженням з РФ, зобов'язані самостійно забезпечити подальшу заготівлю та утилізацію відходів або укласти відповідний договір з відповідними підприємствами з урахуванням затверджених урядом граничних цін.

Читайте також:

Україна у відповідь Росії оголошує «автомобільну війну»

Янукович пропонує підвищити ставку пенсійного збору при купівлі дорогих автомобілів


Азаров дорікнув Росію: Що ж ви, брати наші, так з нас дерете?


Власників автомобілів обкладуть новим податком - на утилізацію

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...