Україна і Словаччина готуються транспортувати газ у реверсному режимі

1 жовтня 2011 в 06:59
Україна і Словаччина пропрацюють можливість транспортування природного газу на кордоні в реверсному режимі.
gas-_zn.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба МНС, відповідна домовленість була досягнута на засіданні українсько-словацької комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва у Закарпатській області. Українську делегацію очолив міністр МНС Віктор Балога, словацьку частину комісії очолив міністр економіки та будівництва Юрай Мішков.

У ході засідання сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва, зокрема в галузі енергетики, енергоефективності та енергозбереження, транспорту, сільського господарства, стандартизації, метрології, оцінки відповідності та захисту прав споживачів.

У результаті зустрічей комісія відзначила, що  коридор Україна-Словаччина для транзиту природного газу і нафти є надзвичайно важливим для ринків обох держав та ринків ЄС. При цьому необхідно забезпечити надійність транзиту газу і нафти територіями України та Словаччини.

Крім того, сторони домовилися, що відповідні господарюючі суб'єкти держав вивчать можливість зберігання в підземних сховищах України газу для європейських споживачів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...