Топ Новини

Україна і Росія після взаємного введення утілілізаціонного збору вирішили разом подумати, як його не платити

13 листопада 2012 в 11:47
Міністри економіки Росії та України по телефону обговорили проблемні питання у взаємній торгівлі і "намітили шляхи" лібералізації режиму доступу "чутливих" товарів на ринки двох країн.
sbor_utilizacionniy f1sgdhfgh_350_250.jpg
svit24.net

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко 12 листопада провів телефонну розмову з міністром економічного розвитку Російської Федерації Андрієм Бєлоусовим.

Під час розмови глави економічних відомств домовилися оперативно підготувати тимчасову угоду про взаємне незастосування утилізаційного збору. Як планується, угода буде діяти півроку.

- Україна має намір домогтися від Росії взаємного скасування утилізаційного збору на автомобілі

Сторони також запланували шляхи лібералізації режиму доступу "чутливих" товарів у взаємній торгівлі, повідомили у прес-службі Мінекономіки України.

Зокрема міністри домовилися про підходи до подовження на 2013 рік дії угоди з експорту трубної продукції з України на ринок РФ. Попутно Порошенко і Бєлоусов домовилися "вдосконалювати" механізм постачань трубної продукції в рамках угоди на майбутній період.

Окрім того, було відзначено, що у грудні 2012 року доцільно провести засідання комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Читайте також:

Азаров і Медвєдєв не врегулювали питання утилізаційного збору при імпорті автомобілів

В Україні можуть подорожчати європейські і японські автомобілі

Євросоюз не бачить передумов для підписання угоди про асоціацію з Україною

Порошенко просив Януковича допомогти з введенням утилізаційного збору, президент відповів розповіддю про «поганому танцюриста»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...