Україна і Росія підпишуть угоду про скасування утилізаційного збору в найближчі дні

28 листопада 2012 в 11:53
Україна і Росія планують в найближчі дні підписати угоду про взаємне незастосування утилізаційного збору на автомобілі. Мова йде про взаємне незастосування утилізаційного збору в Україні щодо автомобілів, вироблених у Росії, і, відповідно, у Росії стосовно українських автомобілів, при тому що ставки збору в даний час знаходяться приблизно на одному рівні.
sbor_utilizacionniy f1sgdhfgh_350_250.jpg
svit24.net

Угода Росії і України про взаємне незастосування утилізаційного збору на автомобілі буде підписана протягом декількох днів, повідомив журналістам міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко 28 листопада у Москві.

"Протягом кількох днів вийдемо на формальне підписання", - заявив він.

За його словами, документ вже повністю узгоджений з російським міністерством промисловості і торгівлі.

З 1 вересня 2012 року у РФ набув чинності закон про утилізаційний збір на окремі види колісних транспортних засобів, що ввозяться або вироблені у РФ. У свою чергу, кабінет міністрів України 12 вересня оприлюднив постанову про введення утилізаційного збору на російські автомобілі і автобуси, граничні ставки якого практично адекватні введеним у РФ.

Однак ця постанова була розкритикована з боку автовиробників України як така, що не вирішує питання, багато з них заявили, що рішення РФ вже призвело до скорочення продажів українських автомобілів на російському ринку, тоді як в Україні аналогічні заходи практично не діють.

На початку жовтня до Верховної Ради внесено законопроект про введення утилізаційного збору, при цьому автовиробникам України за аналогією з РФ пропонується замінити сплату екологічного податку гарантіями утилізації автомобілів.

Читайте також:

Азаров і Медвєдєв не врегулювали питання утилізаційного збору при імпорті автомобілів

В Україні більш ніж втричі подорожчають автономери

Євросоюз пригрозив Україні санкціями за введення утилізаційного збору

Порошенко просив Януковича допомогти з введенням утилізаційного збору, президент відповів розповіддю про «поганому танцюриста»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...