Топ Новини

Україна і ЄС планують вирішити всі спірні моменти щодо ЗВТ протягом місяця

23 вересня 2011 в 14:38
Україна та ЄС сподіваються остаточно узгодити положення угоди про ЗВТ до середини жовтня. Про це українським журналістам заявив уповноважений уряду України з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький.
pyatnickiy_Valeriy_07_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

 «Протягом найближчих двох тижнів, думаю, ми практично підійдемо навіть до оформлення цих питань у паперовому вигляді, остаточному. 2-3 тижні і на цьому теж буде поставлено ​​крапку», - сказав він.

В. П'ятницький зазначив, що в ході останнього тижня переговорів у Брюсселі в рамках 18-го раунду сторонам вдалося повністю завершити переговори з низки питань, а також знайти концептуальні рішення щодо найбільш спірним з них.

Так, за словами уповноваженого, сторони повністю узгодили питання, що стосуються митниці, захисту прав інтелектуальної власності та географічних назв, це питання санітарного та фітосанітарного регулювання, питання конкуренції, тарифних квот на сільськогосподарську продукцію.

«Деякі з цих питань довгий час були каменем спотикання. Наразі вони не лише  концептуально завершені, а й технічно завершені», - сказав він.

Крім того, як зазначив В. Пятницький, завдяки консультаціям, що відбулися між першим віце-прем'єр-міністром України Андрієм Клюєвим і Комісаром ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гухтом, вдалося домовитися концептуально з питань імпорту автомобілів, експортних квот, послуг та щодо співпраці в сфері енергетики .

Нагадаємо, що Україна і ЄС ведуть переговори про створення зони вільної торгівлі з 2008 року. Сторони планують завершити переговори до кінця нинішнього року.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...