Топ Новини

Україна і ЄС парафували угоду про зону вільної торгівлі

20 липня 2012 в 05:29
Україна та ЄС завершили технічний процес узгодження розділу угоди про асоціацію зі створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.
online.jpg
tsn.ua

У Брюсселі 19 липня представниками України та Європейської комісії був парафований текст угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС, яка є невід'ємною частиною угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

Він уточнив, що еталонна англійська версія тексту угоди була парафована близько 19.00 за київським часом.

«Еталонна англійська версія була парафована. Далі буде йти технічна робота з перекладу її на українську мову та мови країн Євросоюзу», - сказав Порошенко

Він висловив сподівання, що український варіант угоди буде готовий найближчим часом і переданий на ознайомлення до Верховної Ради і уряду.

«Думаю, що найближчим часом ми зможемо передати текст угоди для ознайомлення зацікавленим сторонам. Поки це буде парламент і уряд. А вже починаючи з вересня ми зробимо все, щоб ця угода стала публічною», - сказав міністр.

Він також висловив задоволення, що в результаті спільної роботи з європейською стороною документ вдалося парафувати раніше очікуваних термінів.

«Я вітаю успіх нашої команди, тому що на початку планувалося, що цей технічний процес буде йти довго і завершиться до кінця року. Потім передбачалося, що процес завершиться у вересні-жовтні після відпустки (європейських чиновників. - ред.). і тільки наша чітка організована робота, в тому числі нашого міністерства, МЗС і місії у Брюсселі, дозволила прискорити результат», - сказав Порошенко.

При цьому він зазначив, що на даний момент парафований повний текст угоди про асоціацію, включаючи угоду про зону вільної торгівлі.

Нагадаємо, 30 березня 2012 року глави делегацій на переговорах України і Європейського союзу парафували Угоду про асоціацію, включаючи поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі.

Читайте також:

Підписання Угоди Україна-ЄС до виборів не буде

ЄС хоче Угоду про асоціацію з Україною, але є низка умов

Вільна торгівля з ЄС змусить українські фірми господарювати економно, — посол ФРН

Угода про асоціацію буде підписана, в кращому випадку, через 6-12 місяців

Україна і ЄС парафували Угоду про асоціацію

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...