Топ Новини

Україна і економічний союз Росії, Білорусі та Казахстану домовилися співпрацювати з питань торгівлі

27 серпня 2012 в 13:28
Міністри торгівлі Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану домовилися частіше зустрічатися для того, аби поліпшити співпрацю і оперативніше вирішувати суперечні питання, що виникають у торгівлі.
tamozhenniy_souz.jpg
ZN.UA

Міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії (ЄЕК) Андрій Слєпнєв і міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко парафували текст меморандуму про співпрацю з питань торгівлі між ЄЕК та урядом України, повідомила прес-служба комісії.

У рамках меморандуму створюється координаційна група "Діалогу з торгових питань" під керівництвом міністрів, відповідальних за торгівлю.

- Путіну кортить втягнути Україну якщо не в Митний союз, то в єдиний економічний простір

"Ми раді, що вперше подібний регулярний і системний діалог ЄЕК встановлює саме з Україною, ключовим торговельним та економічним партнером країн Митного союзу", - пояснив Слєпнєв.

"Ми впевнені, що регулярні зустрічі міністрів з торгівлі будуть сприяти розвитку співробітництва, а також допоможуть зняти існуючі торгові бар'єри і запобігти появі нових у майбутньому", - додав він.

У рамках діалогу сторони мають намір здійснювати співробітництво для підвищення прозорості та передбачуваності існуючих адміністративних і регулятивних систем, а також максимально оперативного та компетентного взаємоприйнятного вирішення проблемних питань. Також сторони мають намір співпрацювати у сферах обміну статистичними даними про динаміку торговельних та інвестиційних потоків між країнами Митного союзу (МС) і Україною, обміну інформацією про заходи, які впливають на торгівлю.

Крім того, в рамках діалогу сторони передбачають розробляти рекомендації щодо взаємодії ділових кіл, об'єднань і асоціацій бізнесу.

Нагадаємо, що ЄЕК є наднаціональним органом Єдиного економічного простору (ЄЕП), до якого входять Росія, Білорусь і Казахстан.

Читайте також:

Путін мріє про Митний союз від Атлантики до Тихого океану

Росія зайнялася реформуванням Митного союзу і все ще розраховує заманити Україну

Порошенко має намір знайти механізм, що виключає «торгові війни» з країнами Митного союзу

Путін вважає, що Янукович був занадто «емоційний», коли відмовився від вступу до Митного союзу

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...