Україна готує запасний варіант, як вчинити з газовою трубою

14 вересня 2012 в 13:28
Україна розглядає й інші шляхи спільної експлуатації ГТС, враховуючи потреби країн Європейського Союзу в природному газі, повідомив Янукович в Ялті.
gas_gaz_gts_utg.ua_img_2671-12.jpg
прес-служби "Укртрансгаз"

Україна в питанні експлуатації, модернізації і розвитку своєї газотранспортної системи (ГТС) розглядає й інші шляхи, окрім створення консорціуму.

Про це заявив президент України Віктор Янукович у своєму виступі на 9-й Ялтинській щорічній зустрічі.

«Ми також розглядаємо й інші шляхи спільної з нашими партнерами експлуатації ГТС, враховуючи потреби країн Європейського Союзу в природному газі», - сказав Янукович.

У той же час президент підкреслив, що для України залишається пріоритетом створення спільно з Росією та ЄС газотранспортного консорціуму.

Відзначимо, що про консорціум президент заговорив в контексті розвитку відносин України та Туреччини в енергетичній сфері. Зокрема Янукович підкреслив, що у двох країн є хороші перспективи співпраці у встановленні енергетичної безпеки в регіоні.

«Порядок денний з цього питання може бути дуже широким. По-перше, це об'єднання зусиль у проектах розвитку та модернізації систем транзиту енергоносіїв. Сьогодні це важливе питання не тільки для України і Туреччини, але і для всіх країн регіону», - сказав Янукович.

Читайте також:

Росія на прикладі Молдови показала Україні, як домогтися знижки на газ

Стокгольмський арбітраж створив прецедент, який може допомогти Україні в газових переговорах з РФ

У відділенні ГТС від газовидобутку Україна вирішила піти найрадикальнішим шляхом

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини