Топ Новини

Україна довела, що не привласнювала російський газ

27 лютого 2012 в 09:33
Протягом усього періоду аномальних холодів Україна в повному обсязі виконувала зобов'язання щодо транзиту природного газу до країн Європи, заявляють у НАК «Нафтогаз».
gaz_gas_33.jpg
naftogaz.com

«Нафтогаз України» відправив російському «Газпрому» докази, що в лютому не відбирав транзитний газ, призначений європейським споживачам.

Як повідомив заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун, протягом усього періоду аномальних холодів у січні-лютому 2012 року Україна чітко і в повному обсязі виконувала всі свої контрактні зобов'язання з транзиту природного газу до країн Європи.

«Україна не відбирала жодного кубічного метра за рахунок транзиту російського газу в Європу. Ми це заявляємо офіційно, і це підтверджується відповідними документами. Ми чітко і в повному обсязі виконували всі свої контрактні зобов'язання з транзиту російського природного газу до Європи», - цитує Чупруна прес-служба НАК «Нафтогаз».

Він також зазначив, що «Нафтогаз» надіслав голові правління ВАТ «Газпром» черговий лист з конкретними доказами щодо недопостачань газу через українську ГТС.

Нагадаємо, минулого тижня голова «Газпрому» Олексій Міллер повідомив президентові РФ Дмитру Медвєдєву, що Україна в лютому в окремі дні незаконно відбирала до 40 мільйонів кубометрів транзитного російського газу.

Медвєдєв доручив «Газпрому» розібратися з цього питання з українською стороною «в рамках правових і корпоративних процедур».

Читайте також:

Та не пересохнуть газові труби!

Єврокомісія: Українська ГТС залишиться затребуваною

Азаров: якщо Росія припинить транзит газу, Україна знайде вихід

Україна спростувала звинувачення Росії у незаконному відборі транзитного газу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...