Топ Новини

Україна через недостатню рекламу Євро-2012 залишилася в мінусі

20 червня 2012 в 04:58
Бізнесмени, які вклали кошти в Євро-2012, не отримали очікуваного прибутку і опинилися в мінусі. Причиною збитків від Євро називають відсутність бізнес-плану розвитку інфраструктури та якісної реклами України.
euro_2012.jpg
uefa

Українські бізнесмени не тільки не отримали очікуваного прибутку на Євро-2012, але і виявилися в серйозному мінусі. Так, в євро-кемпінгу, який розташувано за півсотні кілометрів від центру Києва і, відповідно, від стадіону, зайнято лише п'ять наметів.

Заманити клієнтів не допоміг навіть облаштований звіринець. Лисенята, єноти, лосі, козулі  й поні тільки з'їдають бюджет. Інвестор уклав у проект 300 тисяч євро, збирався їх повернути і отримати прибуток уже після Євро-2012. Планував приймати по 3000 уболівальників на добу. Але десь закралася помилка. На 19 гектарах розмістилося 20 уболівальників.

Проте Держприкордонслужба рапортує про рекорди. «За минулу добу державний кордон перетнулo 330 тисяч осіб і 65 тисяч транспортних засобів. Фактично це найбільший показник за всю історію України», - повідомив помічник голови Держприкордонслужби Сергій Остах.

Усього з початку євроматчів державний кордон України перетнуло 4 млн людей, що на 11% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Консалтингові компанії вважають, що причини збитків від євро полягають у відсутності бізнес-плану розвитку інфраструктури та якісної реклами України. «Ми не сформували свій український національний туристичний продукт. Для того, щоб пропагувати на зовнішньому ринку, ми повинні були його сформувати і потім на всіх виставках і всіх джерелах інформаційних його продати», - пояснила заступник голови консалтингової компанії Тетяна Тимошенко. За підрахунками експертів, Україна інвестувала в Євро-2012 близько 14 мільярдів, з них дві третини не окупляться одразу. Втім, аналітики заспокоюють: це інвестиції в майбутнє.

Читайте також:

Львівські міліціонери вимагали у португальських журналістів півтисячі євро

Донецький аеропорт подорожчав для українських платників податків ще на 700 млн грн

Опитування: Євро-2012 тільки погіршив туристичний імідж Україні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...