Топ Новини

Україна буде інвестувати у видобуток газу на шельфах Чорного та Азовського морів

20 червня 2011 в 08:15
Україна володіє значними запасами вуглеводнів на шельфі Чорного та Азовського морів і найближчим часом планує значно активізувати їх видобуток.
burovaya_platforma_vyshka_vishka_big_shelf_naftogazcom.jpg
naftogaz.com

Як повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості, про це в інтерв'ю «5 каналу» заявив заступник голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Вадим Чупрун.

«Президент і уряд перед нами поставили завдання - до 2015 року збільшити видобуток газу на шельфі. Якщо зараз ми видобуваємо близько 1 млрд кубометрів, то до 2015 року мають видобувати не менше 1,8-2 млрд кубометрів», — підкреслив В.Чупрун.

За його словами, завдання керівництва країни щодо збільшення видобутку вуглеводнів на шельфі планується виконати за допомогою залучення масштабних інвестицій та закупівлі нової техніки, яка зможе працювати на великих глибинах буріння.

В.Чупрун підкреслив, що на глибинах до 100 метрів води Україна здатна розробляти шельф Чорного моря власними силами. У той же час значна частина ресурсів вуглеводнів залягає глибше.

Як писало ZN.UA, «Чорноморнафтогаз» 1 березня 2011 року провів тендер на купівлю бурової установки. Його учасниками стали дві фірми з одним засновником. У результаті було куплено платформа за 400 млн дол. Ціна виробника установки — 230,5 млн дол. Ні про яке «додаткове устаткування» на 150 млн дол у тендерній документації не йдеться.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...