Топ Новини

Україна заборонила ввезення бразильського м'яса

21 березня 2013 в 15:15

Під час лабораторних експертиз свинини, яку імпортували в Україну з декількох бразильських виробництв, було виявлено невідповідність за мікробіологічними показниками вимогам українського законодавства.

Україна тимчасово заборонила ввезення бразильського м'яса. Відповідне розпорядження видано Головним державним інспектором ветеринарної медицини України Володимиром Горжеєвим 20 березня 2013 р., повідомили у відомстві.

У повідомленні зазначається, що під час лабораторних експертиз свинини, яку імпортували в Україну з декількох бразильських виробництв, було виявлено невідповідність за мікробіологічними показниками вимогам українського законодавства. Тому, згідно зі ст. 51 закону "Про безпеку і якість харчових продуктів", Головним державним інспектором ветеринарної медицини України 20 березня 2013 р. видано розпорядження про тимчасову заборону ввезення на територію України свинини з Бразилії.

"Компанії, які займалися імпортом цієї продукції, були проінформовані належним чином. А вантажі, що надійшли до початку дії розпорядження, проходять обов'язковий розширений ветеринарний контроль. Крім того, вони залишаються на митно-ліцензійних складах", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у свинині, що надійшла в Україну від низки бразильських виробників (Doux Frangosul SA Agroаvicola Industrial SIF 876; BRF-Brasil Foods SA SIF 3975; BRF-Brasil Foods SA SIF 102; COOPERATIVA CENTRAL AURORA ALIMENTOS, SIF 3548) було виявлено невідповідність за бактеріологічними та мікробіологічними показниками. Такі дослідження продуктів тваринного походження здійснювалися регіональними державними лабораторіями ветеринарної медицини.

За матеріалами: РБК-Україна
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...