Топ Новини

Україна припинить переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі

15 березня в 11:25

Заборона діятиме до повернення під українську юрисдикцію захоплених бойовиками підприємств.

РНБО
На засіданні РНБО прийнято рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі
Сайт президента України
Враховуючи захоплення українських підприємств та загострення безпекової ситуації в зоні АТО, РНБО прийняло рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі, це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов.

"РНБО вирішила: тимчасово, до реалізації пунктів 1-2 Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року, а також до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення", - сказав Турчинов.

За його словами, Кабінету Міністрів України було доручено невідкладно розробити і запровадити план заходів із забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на економіку та бюджет країни та вжити заходи щодо їх мінімізації.

"Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції України, Національній гвардії України за участі Служби безпеки України доручено невідкладно припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення залізничними і автомобільними шляхами та створити умови для залучення громадського контролю щодо виконання цього рішення", - додав Турчинов.

Також МВС, Нацполіції, Національній гвардії та СБУ було доручено вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки та протидії диверсійним і терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

Турчинов також зазначив, що керівництво АТО у Донецькій та Луганській областях повинно вжити вичерпних заходів з нейтралізації можливих збройних провокацій.

"Крім того, Національному банку України, Службі безпеки України доручено проаналізувати діяльності банківських установ України, у капіталі яких є частка державних банків РФ, та протягом доби внести відповідні пропозиції, зокрема щодо запровадження проти них санкцій", - підсумував Секретар РНБО.

Читайте також: Кремль запропонував російським олігархам допомогти "націоналізованих" підприємствам ОРДЛО

Раніше президент України Петро Порошенко запропонував РНБО припинити транспортне сполучення з ОРДЛО.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...