Топ Новини

Україна підвищить ефективність торгівлі з Євросоюзом

26 лютого 2013 в 15:37

Україна і ЄC обмінялися зобов'язаннями щодо застосування нових підходів для поліпшення торговельних та інвестиційних відносин.

prasolov234-30-001.JPG
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов
kmu.gov.ua
Сфера торгівлі та інвестицій між Україною і Євросоюзом найближчим часом покращиться. У рамках проведення саміту Україна - Європейський союз Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Генеральний директорат Європейської Комісії "Торгівля" підписали Адміністративну домовленість щодо неформального діалогу з питань бізнес-клімату.

З української сторони документ підписав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, з боку Єврокомісії - генеральний директор ГД ЄК "Торгівля" Жан-Люк Демарті.

Документ дозволить сприяти підвищенню двостороннього товарообігу та ефективному вирішенню питань у сфері торгівлі та інвестицій, що представляють взаємний інтерес. Україна і Євросоюз має намір здійснювати своєчасний обмін інформацією між органами державної влади і в тісній співпраці з представниками бізнесу.

Домовленість закріплює наміри сторін щодо обміну інформацією, попереднього інформування про заходи у сфері торгівлі та інвестицій, проведення роботи, спрямованої на усунення бар'єрів у даній сфері, застосування нових підходів для поліпшення торговельних та інвестиційних відносин. Договір укладено на п'ять років з можливістю автоматичного продовження його дії.

Для України діалог з Європейським Союзом є дієвим інструментом поліпшення інвестиційного іміджу.

"Поліпшення інвестиційного клімату визначено в якості одного з головних пріоритетів Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. При цьому найбільше значення повинні мати системні заходи, пов'язані зі створенням сприятливих умов для ведення бізнесу, - зазначив Ігор Прасолов. - Особисто я переконаний, що Діалог буде сприяти зміцненню довіри між представниками бізнесу в Україні та ЄС і усуне негативні стереотипи про бізнес-клімат в Україні".

Це рішення має стати вагомим сигналом ділових кіл України і ЄС щодо нових можливостей для зростання бізнес активності в умовах реалізації та функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...