Україна опрацьовує ще два маршрути постачань газу реверсом з Європи

18 січня 2013 в 16:03

На сьогоднішній день основний маршрут постачання газу з Європи, який Україна закуповує в німецької компанії RWE, проходить через Польщу.

Реварс газа
Україна опрацьовує ще два маршрути постачань газу реверсом

Україна на даному етапі опрацьовує ще два маршрути для організації постачань газу з Європи у реверсному режимі.

Про це у п'ятницю, 18 січня, журналістам повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

Він зазначив, що на сьогоднішній день основний маршрут постачання газу з Європи, який Україна закуповує в німецької компанії RWE, проходить через Польщу. "Поки отримуємо лише через Польщу. Ми опрацьовуємо ще два маршрути. Вони будуть відомі найближчим часом", - сказав Ставицький.

Як повідомлялося, з 1 листопада 2012 року "Нафтогаз України" почав імпорт газу, що закуповується в німецької компанії RWE і постачається з реверсною схемою в Україну через Польщу.

У 2013 році Україна планує імпортувати за реверсною схемою з Європи 5 млрд куб. м газу і скоротити його закупівлі в Російській Федерації до 20 млрд куб. м.

За інформацією міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка, у 2013 році постачання можуть здійснюватися через Угорщину.

Також за заявами голови правління НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна, компанія очікує збільшення постачань газу від компанії RWE і приходу інших європейських трейдерів на внутрішній ринок.

Читайте також:

Реверс - не шантаж

Україна безуспішно намагається захистити в Європі свою ГТС від "Південного потоку" Росії

Україна розробляє оптимальний маршрут постачань газу з Європи

Словаччина допоможе Україні майже наполовину знизити залежність від російського газу

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...