Топ Новини

Україна і Казахстан підпишуть "Дорожню карту" на 2013-2014 роки

2 квітня 2013 в 16:33

Особливу увагу сторони приділять проектам у сфері енергетики, транспорту, АПК, машинобудування, космічній галузі.

Засідання Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, яке відбулося 2 квітня 2013 року в Києві, дозволить краще реалізувати потенціал обох країн. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов після підписання відповідного протоколу за підсумками роботи Комісії.

"Республіка Казахстан – наш найбільший торговельний партнер і займає третє місце за обсягами товарообігу серед країн СНД. Це – пряме підтвердження того, що проведення таких комісій є успішним. А після сьогоднішнього засідання ми зможемо ще більше реалізувати потенціал обох країн", - заявив Сергій Арбузов.

Він зазначив, що особливу увагу сторони приділять проектам у галузі енергетики, транспорту, АПК, машинобудування, космічної галузі.

"Ми обговорили низку програм, які Україна хотіла б реалізувати з нашими партнерами. Наприклад, мова йде про регулювання питання щодо надання українським перевізникам достатньої кількості дозволів на вантажні перевезення, питання поставок деяких видів сталевих труб нашим партнерам тощо", - сказав Перший віце-прем'єр-міністр України.

Він зазначив, що у відносинах України і Казахстану сьогодні немає фундаментальних проблем. "Є питання, які необхідно обговорювати щорічно, оновлювати дані, досліджувати можливості країн. Тому створені робочі групи, які покликані вирішити ці питання таким чином, аби результат задовольняв обидві сторони", - підкреслив Сергій Арбузов.

У цьому його підтримав Перший заступник Прем'єр-міністра Республіки Казахстан Бакитжан Сагінтаєв. Він підкреслив, що найголовніше питання –  це обговорення всіх пунктів Плану дій Україна-Казахстан на 2013-2014 роки ("Дорожня карта-4").

"Документ повністю узгоджений сторонами і готовий до підписання в ході візиту Прем'єр-міністра Республіки Казахстан Серіка Ахметова до Києва, який відбудеться 4-5 квітня", - сказав Бакитжан Сагінтаєв.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...