Україна і Катар обговорили спільну реалізацію LNG-терміналу

8 лютого 2013 в 11:56

Деталі переговорів у Міненерговуглепромі не розкривають.

lng.jpg
Катар зацікавлений у постачанні зрідженого газу на LNG-термінал в Україні
gazprom.ru

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький і виконавчий директор катарського інвестиційного фонду Qatar Intermediate Industries Holding Co. Ltd. Ахмад Мухаммед Аль-Саєд обговорили питання спільної реалізації проекту LNG-терміналу.

Про зустріч, яка відбулася 7 лютого, повідомила прес-служба міністерства. При цьому деталі переговорів у відомстві не розкривають.

За даними Міненерговуглепрома, Qatar Intermediate Industries Holding є стратегічним підрозділом з інвестицій, безпосередньо підлеглим Катарській інвестиційній адміністрації (Qatar Investment Authority).

Раніше прем'єр Микола Азаров повідомив, що Туреччина не дуже охоче розглядає можливість проходження танкерів зі зрідженим природним газом (СПГ) через свої протоки. У зв'язку з тим, що Туреччина "не дуже охоче" розглядає це питання, Київ почав "опрацьовувати різні варіанти", зокрема будівництво заводу з боку Середземного моря в Туреччині.

Як повідомлялося раніше, Катар проявляє зацікавленість в енергетичному співробітництві з Україною. Раніше були проведені переговори щодо постачання зрідженого газу з компаніями Ras Gaz і Katar Gas, які мають державну частку.

Читайте також:

Україна й Росія домовилися про "газове" співробітництво

Україна домовляється з Катаром, Алжиром і США про постачання зрідженого газу

Іспанець, з яким Україна домовилася будувати LNG-термінал, не мав на це повноважень

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...