Україна хоче співпрацювати з МС, не порушуючи свої міжнародні зобов'язання, - Янукович

15 лютого 2013 в 12:11

Президент упевнений, що необхідний, вигідний всім формат співпраці України з Митним союзом буде знайдений.

belarus flag tamozhenniy .jpg
Колаж, ZN.UA

Україна налаштована на пошук інструментів ефективного і взаємовигідного співробітництва з Митним союзом (МС), які не будуть суперечити її міжнародним зобов'язанням.

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв'ю журналу "Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013", створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети "Сегодня".

"Ми готові розглядати можливість адаптації на національному рівні правил Митного союзу в частині вільного обігу товарів і послуг, які не суперечать нашим міжнародним зобов'язанням", - сказав Янукович.

Глава держави висловив упевненість, що у виробленні ефективних інструментів взаємодії зацікавлена не тільки Україна, але і всі країни-учасниці цього інтеграційного об'єднання.

Президент підкреслив, що такі кроки дозволять Україні поглибити партнерство з країнами МС у сферах ядерної енергетики, авіабудування, суднобудування, транспортного і сільськогосподарського машинобудування, а також в інших галузях.

"Упевнений, що необхідний формат співпраці з Митним союзом буде знайдено", - зазначив Янукович.

Як відомо, Москва давно запрошує Київ у Митний союз, обіцяючи після вступу великі вигоди, у тому числі, і низькі ціни на російський газ. Однак Київ пропонує співробітництво з МС у форматі "3+1". Документи про співпрацю за цією програмою сторони вже почали підписувати.

Читайте також:

Росія згодна тільки на повне приєднання України до Митного союзу

У ЄС нагадали Україні, що членство в Митному союзі забирає суверенітет

Україна закликала ЄС і Митний союз створити єдину зону

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...