Україна буде поставляти охолоджене м'ясо в Ізраїль

25 березня 2016 в 05:19

ЗВТ між Ізраїлем і Україною може бути укладена до кінця року.

Израиль Украина
Україна буде поставляти м'ясо яловичини та птиці в Ізраїль
telegraf.com.ua

Міністр аграрної політики і продовольства політики Олексій Павленко повідомив, що Україна буде експортувати охолоджене м'ясо в Ізраїль.

"Відтепер українські аграрії зможуть постачати охолоджене м'ясо на ізраїльський ринок. У результаті перемовин з ізраїльською стороною досягнуто домовленості щодо постачання м'яса яловичини та птиці на ринок Ізраїлю", – написав Павленко на сторінці в Facebook.

Також він зазначив, що пройшли успішні переговори щодо відновлення імпорту українських яєць, який був припинений в січні поточного року через підозри зараження сальмонелою.

"Ні ізраїльська сторона, ні українська не підтвердили сальмонелу в українських яйцях. Тому ізраїльська сторона зацікавлена у відкритті ринку для нашої продукції", - повідомив Павленко.

Крім цього, він підкреслив, що "зважаючи на плідну співпрацю між нашими країнами, вважаю, що до кінця року ми зможемо укласти угоду про Зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем".

 

Україна буде експортувати охолоджене м'ясо на ринок Ізраїлю.Відтепер українські аграрії зможуть постачати охолоджене м'...

Опубликовано Олексій Павленко 24 марта 2016 г.

Читайте також: Половина вихідців з колишнього СРСР в Ізраїлі байдужі до війни Росії з Україною

Зазначимо, що товарообіг між Україною та Ізраїлем оцінюється в $ 1 млрд щорічно. Наприкінці грудня в ході візиту президента Петра Порошенка було оголошено, що Україна та Ізраїль планують підписати угоду про ЗВТ в першому півріччі 2016 року.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...