Топ Новини

Виявилось, що половину ІСД придбав Абрамович

11 січня 2012 в 14:50
Об'єднання металургійних підприємств "Металургпром" заявляє про спільне володіння корпорацією "Індустріальний союз Донбасу" і Evraz Group металургійними підприємствами в Україні. Про це на балансовій нараді з проблем гірничо-металургійного комплексу повідомив генеральний директор "Металургпрому" Василь Харахулах, інформує ІА "Українські новини".
abramovich.jpg
buro247.ru

"Рівень виробничої програми в 2010 році склався таким чином: з чавуну із загального обсягу виробництва чавуну підприємства "Метінвест-Холдингу" - 53%, з виробництва сталі - 52%, з виробництва прокату - 48%. "Evraz Group - ІСД", так як там є спільне володіння підприємствами, з чавуну - 25%, із сталі - 25,5%, прокату - 29%", - повідомив він.

При цьому, за словами поінформованого джерела агентства, ІСД і Evraz Group мають рівні частки в Дніпровському меткомбінаті та Алчевському меткомбінаті, володіючи по 50% акцій цих підприємств.

Джерело підкреслило, що Evraz Group купив по 50% акцій Дніпровського та Алчевського меткомбінатів в 2010 році.

На початку 2010 року стало відомо, що група інвесторів на чолі з російським бізнесменом Олександром Катуніним купила 50% +2 акції корпорації "Індустріальний союз Донбасу". Власниками ще 49,9% акцій ІСД були українські підприємці Сергій Тарута і Олег Мкртчан.

При цьому подробиці даної угоди не розголошувалися.

ІСД спеціалізується на виробництві і реалізації металопродукції, контролюючи Алчевський і Дніпровський металургійні комбінати, Дніпропетровський трубний завод, Алчевський коксохімічний завод, а також металургійний комбінат Dunaferr і металургійний завод DAM Steel в Угорщині, Huta Czestochowa у Польщі та інші активи.

Evraz Group контролює в Україну металургійний завод ім. Петровського і гірничорудну компанію "Суха Балка".

Раніше Профспілка металургів і гірників заявив, що група "Метінвест" купила у Evraz Group Дніпродзержинський коксохімічний завод і коксохімічний завод "Баглейкокс" (обидва-Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область).

Прес-служби Evraz Group і "Метінвесту" інформацію про угоду не коментували.

Наразі 25,10% Evraz plc - холдингова компанія металургійного і гірничодобувного концерну Evraz, належить Олександру Абрамову, 12,55% - Олександру Фролову, бізнесмену Роману Абрамовичу - 35,32% і Коломойському - 4,56%.

СКМ Ахметова належить 71,25% "Метінвесту", "Смарт-Холдингу" Вадима Новинського - 23,75%, Clarendale Limited Володимира Бойка - 5%.

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...