Топ Новини

У «сирній війні» з Росією з'явилися ознаки закінчення

3 березня 2012 в 07:30
Приїзд російських інспекторів - «це ще не допуск української сирної продукції на російський ринок, але важливий етап на шляху вирішення ситуації».
cheese.jpg
marker.ru

Російська сторона завершила етап документарної перевірки низки українських підприємств, що поставляли сирну продукцію в РФ, і повідомила українську сторону про готовність перевірити на місці відповідність їхньої продукції російським вимогам, повідомив глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко.

За його словами, в минулий четвер дипломатичними каналами російська сторона відправила українській стороні підтвердження про готовність приїхати і на місці перевірити найбільші підприємства з виробництва сирної продукції у Полтавській області. "А в минулу п'ятницю дипломатичними каналами ми підтвердили готовність приїхати і перевірити на місці ще два українські підприємства", - сказав Онищенко.

Він зазначив, що для поїздки на місце необхідно ще узгодити відповідні процедури. "Я думаю, що ми зможемо виїхати не раніше ніж через тиждень", - наголосив глава Росспоживнагляду.

"Це ще не допуск української сирної продукції на російський ринок, але важливий етап на шляху вирішення тієї ситуації, яка виникла у зв'язку із забороною на її ввезення в РФ", - сказав Онищенко.

Нагадаємо, що Росія оголосила «сирну війну» на початку лютого, заборонивши імпорт сирів трьох українських виробників, а потім розширила цей список.

Читайте також

Україна оголосила «молочну війну» Білорусі

Україна поскаржиться на Росію у СОТ за обмеження імпорту українських сирів

Росія заборонила сири ще чотирьох українських заводів

Рада затвердила порядок ведення торгових війн

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...