У президента ігнорують заборону Кабміну на закупівлю дорогих автомобілів

14 січня 2011 в 12:26
Нещодавнє звільнення начальника Центру сертифікації та стандартизації у Дніпропетровську за купівлю наддорого автомобіля Lexus RX450h High Luxury (ціна близько $95 тисяч) не стало повчальним прикладом для інших чиновників. Всупереч забороні Кабміну на придбання дорогих автомобілів, значну закупівлю представницьких машин здійснило Державне управління справами при президенті України.

Нещодавнє звільнення начальника Центру сертифікації та стандартизації у Дніпропетровську за купівлю наддорого автомобіля Lexus RX450h High Luxury (ціна близько тисяч) не стало повчальним прикладом для інших чиновників. Всупереч забороні Кабміну на придбання дорогих автомобілів, значну закупівлю представницьких машин здійснило Державне управління справами при президенті України.

Згідно з даними Вісника державних закупівель, 29 листопада Держуправління справами купило шість автомобілів загальною вартістю 2,4 млн грн. З них чотири машини куплено у компанії «Джерман Моторз» (офіційного дилера фірми Volkswagen AG) на суму 1,622 млн грн. Ще дві машини за 786 тисяч грн. Державному управлінню справами продала фірма «Атлант-М Лепсе». Ця компанія також займається реалізацією автомобілів Volkswagen. Таким чином вартість кожної машини, купленої у «Джерман Моторз», склала 405 тисяч грн, а у «Атлант-М Лепсе» - 393 тисячі грн. В оголошенні про проведення закупівлі, розміщеному у Віснику державних закупівель, не зазначено, які саме моделі автомобілів Volkswagen було вирішено придбати для президентського VIP-автопарку. Нагадаємо, нещодавно Автобаза Державного управління справами закупила у ЗАТ «Прага Авто» 40 легкових автомобілів. Держуправління закупило 20 автомобілів класу «В» і 20 машин класу «Д». Суми двох договорів становлять, відповідно, 3,496 млн грн. і 4,518 млн грн. До цього президентська автобаза купила три машини «Тойота Секвойя» у комплектації «швидка допомога» по 130 тисяч євро. Також вирішило поповнити свій представницький автопарк держпідприємство міжнародний аеропорт «Бориспіль». Як зазначено у Віснику державних закупівель, 1 грудня адміністрація аеропорту закупила 9 легкових автомобілів у компанії «Автосаміт ЛТД» на суму 2,197 млн грн. Таким чином, кожна машина обійшлася «Борисполю» у 244 тисячі грн. У компанії «Автосаміт ЛТД», яка займається реалізацією продукції під брендом «Тойота», за таку суму можна придбати моделі «Toyota Camry». Про плани закупити п'ять автомобілів «представницького класу» заявила державна адміністрація залізничного транспорту. Яку саме марку і модель автомашин хочуть обрати залізничники - в оголошенні не зазначено. Новинку ринку - позашляховик Hyundai іх35, який дилери продають за суму від тисяч до тисяч 29 листопада придбала акціонерна компанія "Київгаз". Напередодні голова Київської держадміністрації Олександр Попов заявив, що київська влада повернула контроль над цим підприємством. Тому не виключено, що Микола Азаров проявить послідовність і вимагатиме покарання для керівників "Київгазу", які дали розпорядження щодо придбання дорогої машини.

За матеріалами: Дело

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...