Топ Новини

У податковій відзвітували про "стабільності" в питанні відшкодування ПДВ

22 листопада 2012 в 12:33
У податковій службі заявили, що у питанні відшкодування ПДВ спостерігається "стабільна тенденція: обсяги відшкодованого ПДВ перевищують суми заявок". Як виявилося, все через те, що бізнес став більше платити в бюджет завдяки "покращенню" його адміністрування.
nalog_pdv_web.jpg
ZN.UA

З початку року платники податків отримали майже 39,6 млрд. грн. бюджетної компенсації податку на додану вартість при сумі заявок до відшкодування 38 млрд. гривень. Податкова служба повністю задовольняє поточні заявки на відшкодування ПДВ та поступово ліквідує невідшкодований залишок попередніх років.

Зокрема, протягом січня-жовтня 2012 року  підприємства гірничо-металургійного комплексу отримали 15,5 млрд. грн. компенсації з бюджету. Серед лідерів за відшкодуванням ПДВ також зернотрейдери та будівельники, яким повернуто 3,6 млрд. грн. та 3 млрд. грн. відповідно.

Загалом, за 10 місяців 2012 року платникам було відшкодовано ПДВ  на 3,9 млрд. гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року.

Аналітики податкової служби  пояснюють таку тенденцію зростанням надходжень ПДВ до бюджету, що, у свою чергу, зумовлено покращенням адміністрування цього податку за рахунок впровадження електронної звітності.

За 10 місяців поточного року до загального фонду Державного бюджету зібрано понад 66,5 млрд. грн. податку на додану вартість. Це майже на 3,3 млрд. грн. перевищує відповідний період минулого року.

Читайте также:

Бизнес не заметил кардинальных изменений в лучшую сторону в налоговой системе

Правительство собралось сократить количество налогов с 23 до 9-ти

Януковичу не нравится «лоббирование узких интересов» в налоговом законодательстве


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...