Топ Новини

У Німеччині допускають банкрутство Греції

12 червня 2011 в 13:56
Голова Німецького федерального банку (бундесбанку) Йенс Вайдман (Jens Weidmann) допускає можливість банкрутства грецької держави.

Такий розвиток подій, за його словами, стане цілком ймовірним, якщо Афіни не виконають вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ), Європейської комісії та Європейського центрального банку (ЄЦБ). У цьому випадку «не буде підстав для нових траншів у рамках програми допомоги», заявив Вайдман в інтерв'ю німецькій газеті Welt am Sonntag, опублікованому в неділю, 12 червня.

Проте подібний варіант, за словами банкіра, є «безглуздим». У цьому випадку в складній ситуації опиняться й інші країни єврозони, підкреслив Вайдман. Однак навіть якщо грецька держава буде визнана банкрутом, це не означатиме крах європейської валюти. «Євро і в цьому випадку буде залишатися стабільним», - впевнений Й. Вайдман.

У свою чергу голова фракції ХДС/ХСС у бундестазі Фолькер Каудер (Volker Kauder) заявив про ймовірність нової фінансово-економічної кризи в разі припинення фінансової допомоги Афінам. «Я добре розумію побоювання громадян. Але було б дуже ризикованим і тому безвідповідальним не надавати нову допомогу - в цьому випадку грецьку економіку чекає крах», - заявив Каудер в коментарі, опублікованому 12 червня в газеті Bild am Sonntag.

Фінансовий колапс Греції, на його думку, неминуче відіб'ється і на інших країнах. «Наслідком може стати нова фінансово-економічна криза», - попереджає християнський демократ. А стабільна європейська валюта, за його словами, є передумовою добробуту Німеччини.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...