Топ Новини

У наступні три роки високої інфляції і девальвації не буде, - банкір

29 липня 2012 в 09:54
Невелике зростання промислового виробництва, яке прогнозується на найближчі роки, дає сигнал, що інфляція буде в межах однієї цифри. Відповідно, якщо такі інфляційні очікування, то економічних підстав для девальваційних очікувань немає.
moneti_08-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У 2012-2014 роки інфляція буде перебувати в межах однозначного показника, а отже, девальвації гривні також не передбачається.

Такий прогноз зробив голова правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимир Лавренчук у ході публічної дискусії організованої Лігою фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«На наступні чотири роки наш прогноз зростання виробництва - понад 4%. Це дає сигнал, що інфляція буде в межах однієї цифри. Відповідно, якщо у нас такі інфляційні очікування, то економічних підстав для девальваційних очікувань немає», - зазначив банкір.

- У Нацбанку не виключають можливість поступової девальвації гривні

Лавренчук також звернув увагу на те, що поточний рівень депозитних ставок забезпечує вкладникам не тільки захист від інфляції, але й одержання прибутку.

Згадуючи ж про активне придбання населенням валюти в жовтні 2011 року, фінансист повідомив, що люди могли втратити 25-30%, якщо враховувати недоотримання доходів при можливому розміщенні заощаджень на гривневих депозитах і втрати на купівлі-продажу валют.

Нагадаємо, що в червні в порівнянні з травнем споживчі ціни в Україні знизилися на 0,3%, проти червня-2011-го - на 1,2%.

Читайте також:

Ризик девальвації гривні не враховувати не можна, - експерт


Арбузов запевнив, що гривня через соціальні ініціативи Януковича не постраждає

Нацбанк не буде друкувати гроші на реалізацію передвиборчих обіцянок Януковича


Друга хвиля кризи прийде зі Сходу

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...