Топ Новини

У МВФ вважають, що боротьба зі світовою кризою триватиме 10 років

4 жовтня 2012 в 05:18
Головний економіст Міжнародного валютного фонду прогнозує, що світовій економіці буде потрібно не менше 10 років, щоб оговтатися від фінансової кризи, що почалася в 2008 році.
moneti_dengi_web.jpg
ZN.UA

Світовій економіці буде потрібно не менше 10 років, щоб оговтатися від фінансової кризи, що почалася в 2008 році. Про це сказав головний економіст МВФ Олів'є Бланшар.

Бланшар сказав, що Німеччині доведеться змиритися з високою інфляцією в рамках вирішення європейських проблем.

Але, незважаючи на те, що увага зараз зосереджена на європейських складнощах, у США також бюджетні проблеми, які необхідно вирішити, додав він.

«Поки це не втрачене десятиліття. Але, безумовно, пройде не менше 10 років з початку кризи, поки світова економіка повернеться в гідну форму», - сказав Бланшар.

«Японія теж переживає дуже складний процес бюджетної корекції, який займе десятиліття. Китай, можливо, подбав про бум активів, але тепер його економіка зростає повільніше, ніж раніше, хоча ми не очікуємо серйозного економічного спаду».

Бланшар сказав, що корекція в єврозоні вимагає зниження цін в обтяжених боргами південних країнах і підвищення - в центральних країнах.

Оскільки Європейський центробанк буде підтримувати інфляцію в блоці на рівні 2%, центральні держави отримають інфляцію вище 2%, чому завзято пручається Німеччина, де спогади про гіперінфляцію 1920-х років досі виникають при обговоренні процентних ставок.

«Деяке підвищення рівня інфляції в Німеччині має просто розглядатися як необхідне і бажане, пов'язане з ціновою корекцією, - сказав Бланшар. - Враховуючи загальну ситуацію з попитом і обов'язком ЄЦБ забезпечувати цінову стабільність, це не стане початком гіперінфляції».

Що стосується боргової кризи, економіст сказав, що скорочення боргу неминуче, але воно має бути проведено без стримування зростання.

Читайте також:

В очікуванні кризи

Європейський центробанк оголосив радикальний план порятунку єврозони

Центробанки не виправдали очікувань

Меркель і Олланд пообіцяли зберегти цілісність зони євро

Європейський центробанк пообіцяв не допустити краху євро

 

За матеріалами: Экономические известия
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...