У МВФ і без тарифів зараз не надто шанують офіційний Київ

27 січня 2012 в 15:03
Йдеться про апаратне співробітництво, що не надто благополучно складається на рівні тих самих технічних місій, які теж уже ситі по горло українськими фортелями.
14-imf.jpg
abc.net.au
Як повідомляють джерела ZN.UA, обізнані з перебігом процесу, МВФ-ські функціонери не надто прихильні нині до офіційного Києва. 
 
І причина тут не тільки в позиції нинішнього директора-розпорядника чи справі Тимошенко. Останній приклад — терміновий візит Тігіпка та Ярошенка до Вашинг­тона на початку листопада саме під час перебування в Києві повністю уповноваженої на проведення переговорів місії.
 
«Це ж вам не власні «тертя» з Москвою, до якої одні чиновники їдуть із офіційними, а інші — з реальними директивами», - пише автор.
 
З огляду на все вищесказане, можна зробити песимістичний прогноз про відновлення фінансування Києва з боку МВФ тільки після осінніх парламентських виборів.
 
«Адже тільки після них, найшвидше, все ж таки відбудеться підвищення газових та інших тарифів. А інтереси «широких мас електорату» виявляться в результаті в черговий раз обманутими, при цьому горезвісна майнова та соціальна нерівність посилиться», - резюмує він.
 
Детальніше читайте в статті Юрія Сколотянго "Давос, МВФ та інше" в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...