У Мінфіні запевняють, що за необхідності Україна зможе повернути -мільярдний кредит ВТБ

19 вересня 2011 в 08:45
Якщо в грудні поточного року виникне необхідність, Мінфін поверне VTB Capital кредит на $2 млрд. Про це заявив представник департаменту управління державним боргом та міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Костянтин Кузнєцов.
minfin__DSC2424.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

«У нас є резерви, щоб сплатити цю суму. У цьому не виникає жодних сумнівів», - сказав він на засіданні Фінансового прес-клубу «Держборг та платіжний баланс: наскільки серйозні загрози для фінансової стабільності без допомоги МВФ?», який організувала ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

За словами К.Кузнецова, уряд наразі веде перемовини з російською фінустановою щодо кредиту, однак деталі переговорного процесу поки не розкриваються. Водночас він нагадав, що кредитний договір з VTB Capital передбачає можливість пролонгації позики та погашення її в 2012 році.

«Вирішальним чинником при прийнятті рішення (щодо кредиту, - ред.) буде ситуація, яка складеться як на внутрішніх, так і на зовнішніх фінансових ринках. У своїй стратегії Міністерство фінансів враховує пікові навантаження на державний бюджет і будує роботу таким чином, щоб це навантаження не було значним», - зауважив К.Кузнецов.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в уряді хочуть реструктуризувати кредит і пропонують повернути у грудні лише половину позики ( млрд), решту - млрд — ще через півроку.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...