У мерії Ровеньків вважають логічною перемогу ДТЕК у конкурсі з концесії вугільних шахт

25 листопада 2011 в 15:20
Віктор Михайличенко, заступник міського голови міста Ровеньки з соціальних питань, вважає логічною перемогу компанії ДТЕК у концесійному конкурсі з ДП «Свердловатраціт» і «Ровенькіатраціт», оскільки ще в минулому році компанія інвестувала значні кошти в розвиток углепредпріятій.
dtek_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Мені відомо, що в минулому році ДТЕК інвестував 550 млн. грн. в «Свердловатраціт» і «Ровенькиантрацит», тому розв'язка концесійного конкурсу мене не здивувала, - зазначив він. - Загалом, я вітаю підсумки конкурсу ».

Нагадаємо, що ДПЕК перемогла в конкурсі по концесії «Свердловатраціта» і «Ровенькіатраціта» з перевагою в 434 млн. грн. в порівнянні з конкурентами. Зокрема, капітальні інвестиції в «Ровенькиантрацит» у 2012-16 рр.. складуть 2,998 млрд. грн., «Свердловантрацит» - 2,729 млрд. грн.

У ході оцінки пропозицій Міненергоугля для об'єктивної і незалежної експертизи приваблювало одну з провідних світових аудиторських компаній PricewaterhouseCoopers з фінансових питань, державний інститут «Луганськдіпрошахт» з технічних питань, а також громадську організацію Товариство Соціально Відповідального Бізнесу з питань соціальної сфери продемонструвало прагнення.

 Очікується, що обсяг видобутку вугілля «Ровенькиантрацит» збільшиться з 7 млн. т в 2012 р. до 7,1 млн. т в 2016 р., «Свердловантрацит» - з 6,75 млн. т в 2012 р. до 7,18 млн. т в 2016 р. Якщо взяти п'ятирічний період, то ці пропозиції з видобутку вугілля відповідно на 1,15 млн. і 1,53 млн. т більше, ніж у другого учасника конкурсу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...