Топ Новини

У Луганську вважають, що ТЕС після приватизації мають працювати на українському вугіллі

15 серпня 2011 в 12:44
Начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Луганської облдержадміністрації Дмитро Дрожжин вважає, що після приватизації українські ТЕС мають залишитися основними споживачами вітчизняного вугілля.

Про це він заявив журналістам, відповідаючи на питання про перспективи розвитку вугільної галузі Луганської області після того, як основних споживачів енергетичного вугілля - ТЕС буде приватизовано.

«Приватна ТЕС вільно вибиратиме в кого й чиє вугілля закуповувати. А гарантовані обсяги закупівлі українського вугілля на ТЕС після їхньої приватизації дозволять зберегти стабільний вуглевидобуток у нас і сприятимуть розвитку власної галузі, а не зарубіжної», - зазначив він.

За його словами, для Луганської області вугільна галузь була, є й буде перспективною та містоутворювальною. «У Луганській області у вугільній промисловості працює більш 100 тисяч осіб, а з членами їхніх сімей - це більше 300 тисяч людей. Тому для того, щоб шахтарі відчували себе впевненіше, ми повинні зробити так, щоб те вугілля, яке ми видобуваємо, повністю реалізовували на своїх підприємствах, що виробляють електроенергію», - заявив Дрожжин.

Як повідомлено раніше, Фонд держмайна почав формувати конкурсні комісії з продажу трьох енергокомпаній, що виставлені на приватизацію. Це 25% «Київенерго», 50% «Закарпаттяобленерго» та 45,103% «Західенерго». Пакети акцій цих компаній можуть виставити на продаж уже в серпні 2011 року.
 Усього до кінця поточного року фонд планує приватизувати 11 енергокомпаній. Серед них, крім перерахованих вище, 21% «Черкасиобленерго», «Крименерго», «Вінницяобленерго», «Дніпрообленерго», «Тернопільобленерго», «Чернівціобленерго», «Донецькобленерго» й «Дніпроенерго».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...